17.11.2022
Studija JOY gūst panākumus TV konkursā "Annetekoda 2022"

Pēc Toomas Voll, dziesmu studijas direktora un Pērnavas Endla teātra režisora, ieteikuma,  studijas JOY direktore Marina Jerjomina saņēma zvanu no “Annetekoda 2022” konkursa producenta ar uzaicinājumu studijai piedalīties slavenajā un populārajā TV konkursā Annetekoda 2022.

 

Mēs piekritām, nosūtījām 3 mūsu studijas video ierakstus. Žūrijai no visas Igaunijas tika prezentēti vairāk nekā 100 absolūti dažādu žanru, vecumu, stilu video priekšnesumu. Kad saņēmām informāciju, ka konkursa 21 finālistu rindās ir iekļuvuši 2 studijas JOY priekšnesumi, vienlaicīgi piedzīvojām lepnumu un atbildības sajūtu

 

Vello Vaher (Amerikas talantu šova dalībnieks, akorbāts) – Televīzijas konkursa “Annetekoda 2022” patrons.

Pille Lill (Koncerta un konkursa organizatore, operdziedātāja)

 

Sākās aktīvs, studijas pedagogu un audzēkņu darbs pie šiem numuriem. Vēlējāmies Tallinas un Igaunijas publiku, šī konkursa profesionālo goda žūriju 12 cilvēku sastāvā, cik vien iespējams iepazīstināt ar studijas JOY darbu, jo šajā konkursā piedalījāmies pirmo reizi.

 

Konkursa “Annetekoda 2022” fināla koncerts norisinājās 13. novembrī Alexela koncertzālē, Tallinā. Tajā valdīja dalībnieku, organizatoru, koncertzāles darbinieku draudzīga un profesionāla atmosfēra. Konkursā piedalījās dziedātāji, dejotāji, akrobāti, vingrotāji, instrumentālisti – dažādu nacionalitāšu un vecumu dalībnieki.

 

Domāju, ka žūrijai konkursa fināls bija grūta diena, jo katrs nominants bija pelnījis uzvaru. Ļoti augsts un daudzpusīgs priekšnesumu līmenis. Tāpēc īpaši patīkami bija saņemt žūrijas augstās atzīmes un speciālās balvas.

 

Studijas JOY soliste Laura Krastiņa ar dziesmu “I will always love you” (Whitney Houston) ieguva speciālo balvu no Valgas apriņķa kultūras kapitāla ekspertgrupas speciālo balvu un atzinības vārdus un uzslavas no žūrijas locekļiem. Uzsverot, ka Lauras priekšnesums ir atmiņā paliekošs un brīnišķīgs.

 

Studijas JOY deju grupa ar deju “Matrix” ieguva Tallinas pilsētas pārvaldes speciālo balvu un konkursa publikas simpātiju balvu.  

 

Bet galvenais, priekšnesumu kaleidoskopā studijas JOY audzēkņi palika atmiņā ne tikai žūrijai, bet arī publikai. Mēs ieguvām jaunus draugus, pieredzi, ielūgumus no dažādām organizācijām kopīgi veidot projektus un  ielūgumu no televīzijas konkursa “Annetekoda 2022” organizatoriem piedalīties konkursā 2024. gadā.

 

Šobrīd studijas pedagogi un audzēkņi aktīvi gatavojas starptautiskam horeogrāfijas konkursam Tallinā, kā arī citiem jauniem koncertiem.

 

Ielūdzam uz studijas JOY 2. adventes koncertu “Tici brīnumam” 4. decembrī plkst. 12:00 Valgas kultūras un interešu centrā.

 

Ieeja - bezmaksas.

 

Informāciju un foto sagatavoja:

Marina Jerjomina

Studijas "JOY" vadītāja

 

 

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.