24.01.2018
Aizritējusi Sniega diena “Lugažu ledus arēnā”

Svētdien, 21.janvāra pusdienlaikā, Valkas pagasta un arī Vijciema un Valkas pilsētas iedzīvotāji ieradās “Lugažu ledus arēnā”, lai “Pasaules sniega dienu” atzīmētu ar dažādām ziemīgām aktivitātēm.

 

Ar vairāk kā 70 dalībniekiem pasākums apstiprināja un attaisnoja “Sniega dienas” rašanās pamatideju, lai ģimenes kopā izietu laukā un baudītu ziemas priekus. Šis mērķis arī tika sasniegts, jo uz Lugažu dīķa ledus pulcējas daudzas ģimenes. Galvenajā aktivitātē, “dīķa hokeja” spēlē, piedalījās ne tikai brāļi un māsas, bet arī tēvi un dēli, tēvi un meitas.  Spēlē, kurā svarīgākais nebija rezultāts, tomēr tas tika piefiksēts un uzvaru izcīnīja komanda ar kodēto nosaukumu “raibie”, kas pretiniekus “oranžos” pārspēja tikai papildlaikā ar rezultātu 7:6 . Spēles starplaikā, jebkurš pasākuma dalībnieks, varēja sacenties precizitātes metienos. Šogad trāpīt “bullīti” bija īpaši liels izaicinājums, jo vārtus sargāja, Tomass Jancis, vārtsargs, kurš spēlē Valmieras BSS/HK komandā. Viņu pārspēt izdevās tikai diviem “raibās” komandas dalībniekiem.

 

Tie, kuri nepiedalījās hokeja spēlē, izmantoja iespēju paslidot uz otra laukuma. Pati daba bija parūpējusies, lai dīķa ledus būtu ļoti labā kvalitātē. Arī starp mazākajiem pasākuma  dalībniekiem daudzi ne tikai vizinājās ar ragaviņām, bet arī stājās uz slidām un mācījās slidot. Pārējie vienkārši baudīja skaisto ziemas dienu, atbalstīja un juta līdzi tiem, kuri sacentās.

 

Pēc hokeja spēles dalībnieki baudīja karstu putru un dalījās emocijās par labi pavadīto dienu, un vienojās par to, ka 10.februārī “Lugažu muižā” satiksies tradicionālajā “spēļu dienā”.

Fotogrāfiju autors Ilmārs Zirnis.

 

Informāciju sagatavoja:

Atis Empelis,

Valkas pagasta sporta organizators

Sniega diena "Lugažu ledus arēnā" (I.Zirnis)
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.