11.02.2022
Sestdien notiks zemledus makšķerēšanas sacensības „Kokšu ezers 2022”

Sestdien, 12. februārī, Valkas pagasta Kokšu jeb Dziļajā ezerā norisināsies zemledus makšķerēšanas sacensības „Kokšu ezers 2022”. Šīs būs jau otrās sacensības 2022. gada četru zemledus makšķerēšanas sacensību tūrē Valkas novada ezeros. Dalībniekiem, kuri piedalīsies visās tūres sacensībās būs iespēja cīnīties par tūres Grand Prix, kas tiks noteikts summējot dalībnieka lomu kopsummu katrās sacensībās.

 

Dalībnieku reģistrēšanās un pulcēšanās notiks no plkst. 9.00, instrukcijas, sektora izloze un došanās uz ledus plānota ap plkst. 9.30, loms jānodod svēršanai līdz plkst.14.00,  rezultātu paziņošana un apbalvošana 14:30.

 

Lai izvairītos no vēlmes uzlabot iespēju tikt pie labāka loma iepriekš zivis iebarojot, ezers tiks sadalīts sektoros un to sadalīšana notiks pirms dalībnieku kāpšanas uz ledus! Dalībniekiem jāievēro valstī noteiktie epidemioloģiskie noteikumi. Piesakoties dalībniekiem jānorāda vārds, uzvārds un kontakttālrunis, kā arī jāuzrāda vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta QR kods un personas apliecinošs dokuments (pase vai ID karte). Pulcējoties ezera krastā jāievēro 2m distance.

 

Sacensību dalībnieks, atrodoties uz ledus, tikai pats ir atbildīgs par risku un drošības noteikumu ievērošanu!

 

SACENSĪBU NOLIKUMS

 

Sacensības organizē Valkas novada pašvaldība.

 

Informāciju sagatavoja:
Mārcis Krams,
Ērģemes pagasta un Kārķu pagasta sporta organizators

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.