31.01.2023
Aicina valcēniešus kopā ar Valgas iedzīvotājiem aizstāvēt Igaunijas lielākās sirds titulu

Deju skola “JJ-Street Company” sadarbībā ar pašvaldībām visā Igaunijā aicina ikvienu uzzināt, KUR IR IGAUNIJAS LIELĀKĀ SIRDS.

 

Piedalīsimies izaicinājumā aizstāvēt titulu un kopā ar jaukiem cilvēkiem parādīt, ka arī šogad Igaunijas lielākā sirds ir Valgā/Valkā!

 

Tas nozīmē, ka gaidām jūs visus 12. februārī plkst. 14:00 kopīgajā Valkas - Valgas centrā pie robežas, lai kopā ar visiem veidotu lielu sirds formu un iemūžinātu to ar dronu.

 

Šogad sirds darbībai ir vēl īpašāka nozīme. Tā kā sarežģītie un skumjie kara notikumi ir radījuši daudz nopietnu jautājumu, cerības un sadarbības novērtēšana šobrīd ir vēl svarīgāka. Ar šo iniciatīvu mēs arī izrādām atbalstu Ukrainas tautai!

 

Tieši Valentīndienā, 14.februārī, visā Igaunijā tiks publicētas izveidoto sirsniņu bildes un tiks piešķirts tituls VIETA AR IGAUNIJAS LIELĀKO SIRDI.

Kas? Aicinājums dalīties cerībā un solidaritātē un izveidot vienu lielu sirds attēlu ar Valgas/Valkas pilsētas iedzīvotājiem

Kad? Svētdien, 12.februārī plkst. 14:00

Kur? Kopīgajā Valkas - Valgas centrā.

 

Igaunijas lielākā sirds aizsākās pagājušajā gadā pirms Valentīna dienas, kad sabiedrība 15 dažādos Igaunijas reģionos veidoja sirdis! Kopā sirsniņu veidošanā ieradās vairāk nekā 1000 cilvēku, un ceļojošo trofeju par lielāko sirdi 2022. gadā ieguva Valgas/Valkas kopfronte. Tagad ir pienācis laiks iegūt ceļojošo trofeju otro gadu pēc kārtas!

 

Šogad pulcēsim kopā arī visus tos, kuri pagājušajā gadā nebija mūsu sirdīs! Laipni aicināti pievienoties dažāda vecuma cilvēki un viņu ģimenes, kā arī uzņēmumi un dažādi kolektīvi!

 

Informāciju sagatavoja:

Deju skola “JJ-Street Company”

 

Ceļojošo trofeju par Igaunijas lielāko sirdi 2022. gadā ieguva Valkas un Valgas iedzīvotāju veidotā sirds. Foto: R. Johansons.

 

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.