26.09.2022
Atzīmēta Valgas slimnīcas 25. gadadiena

Piektdien, 23. septembrī, Valgas kultūras un interešu centrā tika atzīmēta Valgas slimnīcas 25. gadadiena.

 

Valgas slimnīca dibināta 1997.gada 18. jūnijā. Slimnīcā, kas ir lielākais uzņēmums Valgas apriņķī, strādā gandrīz 380 darbinieki, tostarp 70 ārsti un 140 māsu un aprūpes darbinieki. Ik gadu Valgas slimnīcā ārstējas aptuveni 4000 pacientu.

 

Atgādinām, ka Valkas novada pašvaldība ar Nacionālo veselības dienestu ir izstrādājusi atvieglotu kārtību, kādā Valkas novada iedzīvotāji varēs saņemt atmaksu par Valgas slimnīcā saņemtajiem pakalpojumiem. Valkas novada iedzīvotāji tiek aicināti izvērtēt Valgas slimnīcu kā alternatīvu, kad tiek izdarīta izvēle par veselības aprūpes pakalpojumu saņemšanas vietu. Valkas novada iedzīvotājiem ir iespēja veikt sonogrāfa un rentgena apskati Valgas slimnīcā iepriekš piesakoties pa tālruni +372 766 5100 vai personīgi klātienē Valgas poliklīnikas reģistratūrā. Līdz ir nepieciešams nosūtījums no ģimenes ārsta. Iespējams apmeklēt arī citus speciālistus, kā, piemēram, kardiologu, neirologu, ginekologu, ķirurgu, ortopēdu, otorinolaringologu, dermatologu u.c. tāpat piesakoties pa tālruni vai klātienē.

 

 

 

 

 

Par Valgas slimnīcu:

Valga Haigla AS īpašnieki ir SA Tartu University Clinic (ar 51% akciju) un Valgas pilsētas pašvaldība (49%). Slimnīcas pārvaldes institūcijas ir viena locekļa valde un sešu cilvēku padome.

 

Foto: Arvo Meeks

 

Informāciju sagatavoja:

Ivo Leitis,

Valkas novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciālists

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.